S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Zakładanie spółki z o.o. dla cudzoziemców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Nic zatem dziwnego, że na jej założenie decydują się nie tylko polscy obywatele ale również osoby z zagranicy.
Zakładanie spółki z o.o. dla cudzoziemców może być jednak nie lada wyzwaniem. Ewidencja tego podmiotu sprawia ogromne trudności rodowitym obywatelom nie wspominając już o osobach z zagranicy bardzo często nie posługującym się nawet językiem polskim, który jak warto podkreślić na terenie naszego państwa jest językiem urzędowym, a więc to w nim będzie sporządzona większość dokumentów.

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom tych jednostek. Oferujemy zakładanie spółki z o.o. dla cudzoziemców. Przejmujemy obowiązki związane z dopełnieniem wszelkich formalności przekazując właścicielowi na własność podmiot w pełni przygotowany by poprowadzić pod sobą działalność. Jedynym obowiązkiem cudzoziemca jest podpisanie umowy w obecności notariusza oraz tłumacza przysięgłego. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszej firmy.