S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Zdalne rejestrowanie spółki z o.o.

Jeszcze do niedawna, mimo ogromnej ilości zalet, założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością skutecznie odstraszało potencjalnych przedsiębiorców. Wpływał na to przede wszystkim długi i skomplikowany proces rejestracji.
Aktualnie niedogodności te zostały niemal całkowicie zredukowane, dzięki opcji, jaką daje zdalne rejestrowanie spółki z o.o.

Elektroniczną ewidencję tego podmiotu umożliwiła specjalistyczna platforma zamieszczona na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. W ramach jej działania wystarczy jedynie wprowadzić właściwe dane, program samodzielnie generuje odpowiednie wnioski, a także umowę i przesyła je do należytych instytucji.

Umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego. Jako iż program dokonuje tego na podstawie ściśle określonego wzorca, przedsiębiorca nie posiada obowiązku zatrudnienia w tym celu notariusza, którego usługi są bardzo kosztowne. Tym samym znacznie ogranicza on koszty związane z założeniem własnej firmy.

Zdalne rejestrowanie spółki z o.o. trwa zaledwie jedną dobę, tym samym oznacza to, że proces ten może być skrócony nawet kilkunastokrotnie, gdyż tradycyjna rejestracja niejednokrotnie przekraczała czas kilku tygodni.