2 letnie na sprzedaż

Pozyskanie dotacji unijnej lub dofinansowania w postaci kredytu czy pożyczki nie jest proste. Wymagania są duże, a początkującym przedsiębiorcom trudno jest je spełnić. Pierwszym, podstawowym wymogiem jakiemu należy sprostać jeśli staramy się o przyznanie nam dodatkowych funduszy, jest posiadanie przez prowadzoną przez nas spółkę stażu.

Oczywistym wydaje się, że nowy przedsiębiorca nie ma możliwości spełnienia tego warunku. Z pomocą przychodzą jednak spółki z o.o. 2 letnie na sprzedaż. Spółki te to podmioty, które zostały założone przez wyspecjalizowaną firmę w celu jej odsprzedaży. Zwiększają one szanse na przyznanie dofinansowania ponieważ stanowią poświadczenie profesjonalizmu i rzetelności firmy. W oczach potencjalnych kontrahentów lub instytucji finansowych firma, która została zarejestrowana kilka miesięcy lub kilka tygodni wcześniej budzi zaufanie.

Spółki z o.o. 2 letnie na sprzedaż to inwestycja, której zakup gwarantuje szybki strat oraz zapewnia środki na rozwój działalności i realizację planowanych inwestycji

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.