Aktualizacja danych w KRS przez internet

Zakładanie spółki przez internet z roku na rok przyciąga większą liczbę przedsiębiorców, którym zależy na szybkim podjęciu prowadzenia własnej działalności. Niestety część z osób planujących założenie własnej firmy nie zdaje sobie sprawy z tego, z jak szerokim wachlarzem wiąże się to rozwiązanie. Znaczna część przedsiębiorców obawia się tego, dla niektórych bardzo innowacyjnego, rozwiązania. Niektórzy, pomimo tego, że dzięki skorzystaniu z systemu nie muszą sporządzać umowy w formie aktu notarialnego, płacą niższe opłaty i nie muszą czekać na rozpatrzenie wniosku dłużej niż 24 godziny, i tak decydują się na tradycyjną rejestrację.

Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Elektroniczne wnioski o zmianę danych spółki
KRS elektroniczny
Zmiana danych w eKRS

Nie wszyscy jednak z nich wiedzą, że jeśli założą spółkę w systemie online, dostępna stanie się dla nich aktualizacja danych w KRS przez internet. Dzięki temu będą oni mogli zgłaszać zmiany jakich dokonają w umowie spółki do Krajowego Rejestru Sądowego bez wychodzenia z domu.

Aktualizacja danych w KRS przez internet to argument, który powinien przekonać niezdecydowanych do rejestracji spółki online.

Aktualizacja danych w KRS przez internet

Obecnie w KRS przyjmowane są wnioski wyłącznie w formie elektronicznej. Zmiana danych KRS przez Internet to oferta, którą kierujemy do osób zobligowanych do przeprowadzenia aktualizacji w zakresie m.in,:
– danych członków zarządu
– adresu do korespondencji
– PKD spółki
– danych wspólników

Oferujemy solidne wsparcie oraz przeprowadzenie procedury zmiany danych spółki w KRS – sprawna aktualizacja danych w KRS przez Internet.

Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami już teraz!


Telefon: +12 376 71 64

e-mail: s24@s24.org.pl

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.