Kupno rocznej spółki kapitałowej

Kupno rocznej spółki kapitałowej jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy:
– chcą szybko rozpocząć prowadzenie swojej firmy,
– mają zamiar starać się o kredyt,
– pragną ubiegać się o pozyskanie dofinansowania unijnego.

Roczny staż spółki daje przedsiębiorcy pewność, że jego firma jest bardziej wiarygodna w oczach Klientów, banków czy instytucji finansujących, bo przecież utrzymuje się na rynku już 12 miesięcy.
Założona już spółka gwarantuje iż jej dokumenty zostały poprawnie wypełnione, złożone w odpowiednim urzędzie i zatwierdzone. Gotowa spółka skraca okres oczekiwania na zatwierdzenie dokumentów, zarejestrowanie spółki oraz nadanie jej odpowiednich numerów rejestrowych.

Kupno rocznej spółki kapitałowej stanowi dobre rozwiązanie, ponieważ za stosunkowo niską cenę przedsiębiorca otrzymuje gotowy i czysty podmiot bez żadnej historii, z nadanymi numerami: KRS, NIP, REGON oraz VAT.

Poleca się kupno rocznej spółki kapitałowej, a dokładniej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, ze względu na regulacje prawne tej formy prowadzenia działalności. Spółka z o.o., jak sama jej nazwa podkreśla, że odpowiedzialność za zobowiązania firmy dla jej wspólników jest ograniczona tylko do wysokości wniesionych przez nich wkładów.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.