Kupno rocznej spółki

Kupno rocznej spółki niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków. Po pierwsze jej nabycie pozwala ominąć cały skomplikowany proces rejestracyjny. Jedynym obowiązkiem nabywcy jest złożenie podpisu na umowie. Po dopełnieniu tej powinności staje się od razu właścicielem podmiotu, w pełni przygotowanego do prowadzenia działalności gospodarczej.

Gotowa spółka posiada już wszystkie niezbędne dokumenty, wpisy do obowiązkowych urzędów oraz kapitał zakładowy. Dodatkowo kupno rocznej spółki pozwala szybciej zaistnieć na rynku. Budzi ona bowiem znacznie większe zaufanie w oczach potencjalnych partnerów biznesowych, a także Klientów. Dwumiesięczny staż jest czasem wystarczającym dla instytucji finansujących do udzielenia wsparcia, które może znacząco wpłynąć na rozwój przedsiębiorstwa, zwłaszcza na początkowym etapie jego funkcjonowania.

Oferowane przez nas spółki gwarantują pełne bezpieczeństwo, gdyż nigdy wcześniej nie prowadziły działalności. Tak więc nabywając taką jednostkę nie musimy obawiać się konsekwencji wynikłych prowadzenia firmy przez naszego poprzednika.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.