Kupno spółki półrocznej

Kupno spółki półrocznej to dobry pomysł na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wiele osób chciałoby mieć własną firmę jednak rezygnuje z założenia jej przez długotrwałą i skomplikowaną rejestrację. Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na chodzenie od urzędu do urzędu to jest to idealne rozwiązanie.

Gotowe spółki charakteryzują się czystą historią, nie mają one żadnych operacji finansowych i nigdy nie były wykorzystywane do prowadzenia innej działalności. Transakcja zakupu trwa kilka dni. Przebiega bezproblemowo i jest całkowicie bezpieczna. Gotowe firmy mają nadane wszystkie niezbędne numery tj. NIP, REGON. Kupno spółki półrocznej niesie ze sobą wiele korzyści. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na taki zakup mogą w szybkim czasie strać się o dofinansowanie unijne lub o kredyt. Banki lepiej postrzegają przedsiębiorstwa ze stażem.

Jeśli myślą Państwo o własnej firmie, zachęcamy do zakupu. Nabycie spółki pozwoli w szybki sposób zacząć prowadzenie działalności bez zbędnych formalności i przy ogromnej oszczędności czasu.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.