Pilnie kupię spółkę z o.o.

Nie ma szybszego sposobu na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej niż zakup gotowej spółki. Przedsiębiorcy, którzy decydują się zrezygnować z zamiaru przeprowadzenia procedury rejestracji, na rzecz zakupu podmiotu gospodarczego oszczędzają nawet do kilka tygodni.

Rejestracja jest procedurą czasochłonną, która wymaga sporządzania umowy w formie aktu notarialnego oraz przedłożenia licznych wniosków, na których rozpatrzenie czeka się nawet 4 tygodnie. Zakup spółki pozwala na rozpoczęcie działalności w dwa dni, jeśli tylko znajdziemy odpowiednią firmę zajmującą się sprzedażą spółek, dopełni ona w naszym imieniu wszelkich formalności. Ograniczenie udziału przedsiębiorcy w procedurze pozwala mu zaoszczędzić czas, który może wykorzystać na dopracowanie biznesplanu i zaplanowanie strategii biznesowej. Pilny zakup spółki z o.o. jest dobrym rozwiązaniem jeśli dokonujemy zakupu nie od osoby fizycznej, ale za pośrednictwem firmy oferującej taką usługę. Firmy sprzedające spółki nie tylko załączają do każdego podmiotu notarialne poświadczenie o braku zadłużeń, ale również posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji sprzedaży, dzięki którym przebiegnie ona szybko i sprawnie.

Jeśli i Państwo są zainteresowani kupnem spółki, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci przedstawią Państwu ofertę spółek, które mamy w sprzedaży oraz wyjaśnią jak przebiega procedura.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.