Pomoc przy rejestrowaniu spółki w S24

Pomoc przy rejestrowaniu spółki w S24 wydaje się przedsiębiorcom często niepotrzebna. Zazwyczaj jednak zmieniają oni zdanie kiedy zaczynają czytać o tym, w jaki sposób przebiega procedura oraz jakie czynności należy podjąć w celu jej przeprowadzenia.

W pierwszej kolejności wszyscy wspólnicy muszą założyć konta w systemie eKRS. Następnie przygotowanymi wcześniej danymi takimi, jak na przykład nazwa firmy, informacje o podziale udziałów, siedziba czy adres, należy uzupełnić wniosek i umowę według gotowego wzorca. Kolejnym krokiem jest wygenerowanie dokumentów i opatrzenie ich elektronicznym podpisem. Ostatnimi czynnościami jakie przedsiębiorcy muszą dopełnić jest opłacenie wniosków i ich złożenie w Sądzie Rejestrowym.

Popełnienie błędu czy pominięcie któregoś z kroków skutkuje odrzuceniem wniosku i koniecznością jego ponownego złożenia. Pomoc przy rejestrowaniu spółki w S24 może więc okazać się bardzo pomocna. Polega ona na tym, że ekspert instruuje przedsiębiorcę i przeprowadza go przez każdy etap procedury.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.