Pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. w s24

Ogłoszenia, w których oferowana jest pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. w s24 coraz częściej można spotkać na różnych portalach internetowych. Rejestracja spółki dla niejednej osoby jest stresującym i ciężkim do przejścia etapem.

Zakładanie spółek w systemie teleinformatycznym s24 możliwe jest od 1 stycznia 2012 roku. Dzięki możliwości rejestracji spółki z o.o. przez internet przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze. Wszystkie dokumenty, w tym też umowa spółki generowane są automatycznie w systemie po wprowadzeniu danych do formularzy. Nie trzeba więc płacić kosztów notarialnych jak w przypadku tradycyjnej rejestracji spółki. Zakładanie spółki w tym trybie trwa maksymalnie 24 godziny od chwili wysłania wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego.

Nasza firma również oferuje pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. w s24. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, w celu poznania szczegółowej oferty, którą przygotowaliśmy dla Państwa.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.