Pozyskiwanie VAT dla spółki w 2019

Wielu przedsiębiorców skarży się, iż pozyskiwanie VAT dla spółki w 2019 roku stało się bardzo skomplikowane, a czasem nawet niemożliwe. Utrudnienia związane z ewidencją w VAT spowodowane są uszczelnieniem prawa podatkowego, które odbyło się w roku ubiegłym. Zmiany te miały zapobiec działalności oszustów trudniących się w wyłudzaniu zwrotu podatku od towarów i usług. Niestety znacząco utrudniły też funkcjonowanie zwyczajnym przedsiębiorcom o czystych intencjach.

Pozyskiwanie VAT dla spółki w 2018 roku może być jednak o wiele prostsze. Wystarczy, że zdecydują się Państwo na zakup gotowej spółki, która posiada już wpis do danego rejestru. Kupując taką jednostkę wystarczy złożyć podpis na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Po dopełnieniu tej formalności można natychmiast poprowadzić działalność już jako pełnoprawny podatnik VAT-u.

Gotowe spółki z VAT-em na sprzedaż oferuje nasza firma. Zapewniamy zupełnie nowe, czyste spółki przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.