Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z 2012

Zakładanie spółki z o.o. jest czasochłonnym zajęciem. Jest ona dość popularną formą prowadzenia działalności. Czas rejestracji spółki wynosi kilka tygodni. Dla wielu przedsiębiorców jest to zbyt długi okres oczekiwania. Wielu z nich chciałoby zacząć prowadzić biznes od razu. Istnieje taka możliwość. Proponujemy Państwu zakup gotowej spółki.

Możliwe jest kupno spółki bez stażu ale i takiej, która została założona kilka lat wcześniej. Przykładem może być spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z 2012 roku. Jest to idealne rozwiązanie dla Przedsiębiorcy, który chciałby się starać o dotacje lub kredyt. banki przychylnym okiem spojrzą na wniosek kredytowy, spółki ze stażem. Spółki są czyste, bez zadłużeń. Transakcja kupna przebiega sprawnie i bezproblemowo. Przedsiębiorca zaoszczędzi wiele czasu, ponieważ zakup spółki trwa jedynie kilka dni, natomiast spółki posiadają wszystkie numery takie jak NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z 2012 r. to dobry wybór więc warto zastanowić się nad jej zakupem i nie przejmować się tyloma formalnościami.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.