Spółka z o.o. z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo chętnie wybieraną formą do prowadzenia działalności gospodarczej. Prowadzenie firmy w tej formie jest popularne, gdyż posiada ona wiele korzyści. Niestety proces rejestracji spółki z o.o. jest skomplikowany i czasochłonny.

Dla przedsiębiorców, którzy chcieliby starać się o kredyt bankowy na rozwój działalności bardzo ważny jest staż firmy. Spółka z o.o. z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż to idealna opcja dla nich. Zakup gotowej działalności to całkowicie bezpieczna inwestycja. Spółki te są idealnie czyste, nie posiadają historii operacji gospodarczych ani też zobowiązań finansowych. Nabycie firmy i wszystkie formalności związane z tym krokiem trwają zaledwie 2-3 dni. Spółka posiada numery: NIP, REGON, KRS, a często też VAT i VAT-UE.

Spółka z o.o. z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż jest więc ciekawszą alternatywą od tradycyjnego zakładania firmy. Nie muszą Państwo martwić się o dokumentację oraz nieprawidłowości przy rejestracji. Warto więc zastanowić się nad zakupem gotowej firmy.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.