Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowca

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowca to jedna z najkorzystniejszych form w ramach której warto poprowadzić działalność gospodarczą na terenie Rzeczypospolitej Polski.
Doskonale zdają sobie z tego sprawę zagraniczni inwestorzy, którzy coraz większym zainteresowaniem obdarzają nasz rynek.

Polska z każdym rokiem jest chętniej wybierana jako miejsce rozwoju swojej działalności nie tylko przez naszych rodaków, ale także i osoby z zagranicy. Wpływa na to głównie intensywny rozwój, który nieprzerwanie od wielu lat przeżywa nasz kraj.
Niestety tradycyjna rejestracja spółek z o.o. pozostawia wiele do życzenia. Wiąże się ona z ogromną biurokracją, a także sporą ilością czasu, którą należy jej poświęcić. Jako, iż sprawia ona trudność polskim obywatelom nietrudno wyobrazić sobie, jak kłopotliwa okazuje się dla cudzoziemców niejednokrotnie nie władającym w pełni językiem polskim.

Wychodząc potrzebom zagranicznych inwestorów, ale także i polskiego rynku nasza firma oferuje spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowca na sprzedaż. Gwarantujemy całkowicie nowe podmioty, przygotowane do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.