Sprzedam spółkę Białystok

Na rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością decyduje się coraz mniejsza liczba przyszłych przedsiębiorców. Wciąż jest to najczęściej wybierana forma prawna działalności gospodarczej w naszym kraju, jednak zamiast przeprowadzać procedurę rejestracji, przyszli właściciele spółek z o.o. decydują na zakup gotowego podmiotu.

Szeroki wybór możliwości oraz kompleksowa obsługa jakie przyszłym przedsiębiorcom stwarzają firmy sprzedające spółki, zachęcają do tego aby dokonywać zakupu, a nie rejestracji. Procedura zakładania spółki obliguje przyszłych przedsiębiorców do sporządzania umowy w formie aktu notarialnego, przygotowania i złożenia licznych wniosków i formularzy, na których rozpatrzenie czeka się nawet kilka tygodni. Nabywanie spółki trwa natomiast 1-2 dni, a udział przedsiębiorcy ograniczony jest do złożenia kilku podpisów na dokumentach przygotowanych przez firmę, z którą zdecydował się podjąć współpracę. Przedsiębiorca może kupić spółkę z historią lub bez, nową lub stażową, w zależności od potrzeb i oferty firmy, która pomaga mu rozpocząć prowadzenie działalności.

Jeżeli i Państwo są zainteresowani zakupem spółki, ale nie wiecie jak zabrać się za wszelkie niezbędne formalności, prosimy o kontakt. W naszej ofercie znajdą Państwo nowe, kilkumiesięczne i kilkuletnie spółki z czystą historią gospodarczą w przystępnych cenach. Dodatkowo nasi eksperci przygotują wszystkie dokumenty w korzystnej dla Państwa cenie. Pomożemy w przeprowadzeniu całego procesu od początku do końca.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.