Sprzedam spółkę Lublin

Przyszły przedsiębiorca, który chciałby rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może podjąć próbę jej zarejestrowania lub zdecydować się na bardziej skuteczne działanie ? zakup spółki. Kupno spółki jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie wiedzą w jaki sposób sporządzić wnioski i jakich formalności dopełnić w związku z rejestracją oraz dla tych, którym zależy na czasie ponieważ w odróżnieniu od czasochłonnej procedury zakładania działalności, nabywając spółkę stajemy się jej właścicielem nawet w 2 dni. Zakup gotowej, nowej spółki z czystą historią przynosi taki sam efekt jak jej rejestracja, tyle, że bez formalności i konieczności oczekiwania na rozpatrzenie przedłożonych wniosków.

Jeżeli zrezygnujemy z zamiaru rejestracji spółki, na rzecz jej zakupu powinniśmy skorzystać z usług profesjonalnej firmy, której pracownicy dobiorą dla nas najbardziej optymalny podmiot, w naszym imieniu dopełnią wszystkich koniecznych czynności i zagwarantują nam, że zakupowana spółka nie ma historii, długów ani ukrytych zobowiązań.

Zainteresowanych zakupem spółki, w naszej firmie, zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci przedstawią Państwu pełną ofertę oraz wyjaśnią w jaki sposób przebiega procedura nabycia spółki.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.