Sprzedam spółkę pod dotacje

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego jak pomocne w rozwoju firmy mogą okazać się dotacje unijne. Często rezygnują ze starań związanych z ich pozyskaniem, ponieważ z góry zakładają, że ich wniosek zostanie odrzucony. Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na pozyskanie środków finansowych z UE?

?Sprzedam spółkę pod dotacje? to ogłoszenie skierowane do osób, które chcą otworzyć biznes i marzą o późniejszym pozyskaniu dofinansowania. ?Świeżo? założone firmy nie wzbudzają zaufania członków Komisji Europejskiej co sprawia, że wniosek zostaje odrzucony już w początkowych etapach. Korzystnym rozwiązaniem jest zakup spółki, która posiada staż. Taki sposób sprawi, że spółka będzie postrzegana w sposób wiarygodny zarówno w oczach Klientów, jak i Komisji rozpatrującej wnioski o pozyskanie dotacji unijnej.

Oferujemy szeroki wachlarz stażowych spółek. Dajemy Klientom możliwość wyboru spółki, która będzie fundamentem jego działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedajemy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadające czystą historię gospodarczą.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.