Sprzedam spółkę Rzeszów

Spółka z o.o. nie bez powodu stanowi najczęściej wybieraną formę prawną działalności. Jest to podmiot bardzo uniwersalny i ogólnodostępny, który założyć może w zasadzie każdy, w celu prowadzenia praktycznie każdego rodzaju działalności gospodarczej. Jedną z najważniejszych zalet spółki z o.o. jest, jak sama nazwa wskazuje ograniczona odpowiedzialność wspólników, którzy odpowiadają za zobowiązania tylko i wyłącznie do wysokości wniesionych wkładów. Niewątpliwym jej atutem jest odrębna osobowość prawna, dzięki której spółka zaciąga zobowiązania, nabywa prawa, dobra rzeczowe czy nieruchomości w swoim imieniu.

Spółkę z o.o. można zarejestrować, jest to jednak proces wieloetapowy i czasochłonny, który wymaga złożenia licznych wniosków i dokumentów. Lepszym rozwiązaniem jest dokonanie zakupu. Jeżeli przedsiębiorca podejmie współpracę z firmą oferującą sprzedaż spółek jej pracownicy w jego imieniu dopełnią wszelkich formalności: sporządzą umowę, przygotują wszystkie niezbędne dokumenty, a nawet dokonają aktualizacji danych w KRS.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat zakupu spółki nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz przedstawią Państwu naszą ofertę.

Z kolei jeśli lepszym wyjściem dla Państwa wydaje się założenie spółki od podstaw, proponujemy skorzystanie z naszej oferty. Oferujemy pomoc w sporządzeniu dokumentów oraz złożeniem ich w odpowiednich urzędach. Dodatkowo służymy poradą w kwestii zakładania firm, a także na życzenie Klienta ustalamy spotkanie z notariuszem.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.