Sprzedam spółkę z o.o. Gdańsk

Dzięki możliwości zakupu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przedsiębiorcy mogą stawać się właścicielami firm nawet w dwa dni, bez żadnych formalności, wniosków czy formularzy. Firmy, które do niedawna zajmowały się tylko przeprowadzaniem procedury rejestracji spółek w imieniu klienta, aby umożliwić przedsiębiorcom podjęcie działalności gospodarczej jeszcze szybciej, praktycznie bez ich udziału, postanowiły sprzedawać zarejestrowane podmioty.

Rozwiązanie to okazało się być bardzo dobrym rozwiązaniem, z którego przyszli właściciele firm chętnie korzystają. Nasza oferta ograniczenia formalności do minimum oraz nabycia spółki nawet w 48 godzin, przyciąga wszystkich tych, którzy nie wiedzą w jaki sposób przeprowadzić procedurę rejestracji spółki oraz tych, którym zależy na czasie. Popularnością cieszą się nie tylko nowe, świeże spółki, z czystą historią ale także spółki stażowe, dzięki którym ich nabywcy zwiększają swoje szanse na pozyskanie dotacji czy kredytu oraz wzbudzają zaufanie potencjalnych partnerów biznesowych. Dodatkowo warto pamiętać, że nasi eksperci zajmują się wszystkimi formalnościami, z którymi należy zmierzyć się na drodze do nabycia gotowej spółki.

Więcej informacji na temat zakupu spółki udzielą Państwu nasi konsultanci po skontaktowaniu się z biurem obsługi klienta naszej firmy, do którego serdecznie zachęcamy. Jeśli jednak jesteś zdecydowany na zakup spółki – skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami oraz przepisami prawa. Służymy pomocą oraz poradą!

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.