Sprzedam spółkę z o.o. Wrocław

Nasza usługa “Sprzedam spółkę z o.o. Wrocław” cieszy się ogromną popularnością nowych przedsiębiorców. Za stosunkowo niską cenę mogą oni nabyć w pełni założony i gotowy do prowadzenia działalności podmiot gospodarczy.

Nasz kancelaria od wielu lat specjalizuje się zakładaniu oraz sprzedaży nowych spółek. Nasze jednostki posiadają pełną dokumentację, mają nadane numery: NIP, REGON, KRS oraz PKD. Są czyste, nigdy nie prowadziły działalności – na życzenie Klienta mogą przedstawić notarialne poświadczenie braku zadłużenia.

Oferowane spółki posiadają różny okres przebywania na rynku nazywany również stażem, który sprawia, że są one wiarygodniejsze w oczach klientów, kontrahentów i inwestorów. W naszej szerokiej ofercie sprzedaży spółek każdy znajdzie jednostkę idealną do prowadzenia swojej działalności. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani głównie założeniem spółki, oferujemy swoją pomoc. Zatrudnieni przez nas eksperci zajmują się wszelkimi niezbędnymi formalnościami, z którymi zmierzyć musi się osoba zakładająca firmę. Świadczymy usługi doradcze zarówno zdalnie, jak i osobiście dojeżdżamy do Klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu zakupu bądź założenia wymarzonej przez Państwa firmy.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.