Sprzedam spółki z 2 letnim stażem

Dlaczego sprzedaż / zakup spółki staje się tak bardzo popularny w ostatnim czasie? Z każdym dniem zwiększa się grono osób, które marzą o prowadzeniu własnej firmy. Często obawiają się oni procesu rejestracji, która wymaga posiadania wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawnych. Nasze biuro wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom i oferujemy sprzedaż gotowych spółek z czystą historią gospodarczą.

?Sprzedam spółki z 2 letnim stażem? to oferta, która pozwoli Państwu kupić spółkę stażową umożliwiającą bezpieczne prowadzenie biznesu w jeden dzień. Gotowa spółka posiada kompletną dokumentację rejestracyjną, czyli wszystkie dokumenty wymagane podczas wejścia na rynek. Czy kupując spółkę muszą Państwo liczyć się z ryzykiem zadłużenia spółki? Nie, ponieważ nasze spółki nie były prowadzone, czyli nie posiadają obrotów. Poświadczamy notarialnie brak zobowiązań spółki, co daje gwarancję bezpiecznego zakupu.

W naszej ofercie spółki nowe oraz stażowe. To Klient wybiera, która spółka jest dla niego najodpowiedniejsza. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.