Sprzedaż rocznych spółek

Podmioty decydujące się nabyć gotową spółkę przede wszystkim pragną ominąć przewlekły i skomplikowany proces rejestracyjny.
Większość przedsiębiorców postanawia zakupić spółkę stażową, czyli podmiot, który prowadził już wcześniej pod sobą firmę.
Staż ten wysoce podnosi atrakcyjność spółki, pozwala bowiem znacznie szybciej wybić się wśród silnej konkurencji. Dodatkowo zwiększa wiarygodność podmiotu, tak więc przyczynia się do pozyskania ciekawych ofert, kontraktów i współprac.

Niestety doświadczone spółki niosą ze sobą konsekwencje, wynikłe z działań poprzedniego właściciela. Tak więc możemy nabyć je wraz z z ich zadłużeniami oraz nadszarpniętą renomą.
Aby uniknąć tych przykrych następstw nasza firma pragnie zaoferować Państwu sprzedaż rocznych spółek.
Są to wyspecjalizowane struktury w pełni przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej, tak więc posiadające numery NIP, REGON, KRS oraz VAT. Dodatkowo spółka taka posiada kapitał zakładowy oraz całą niezbędną dokumentację.

Sprzedaż rocznych spółek umożliwia nabycie spółki z rocznym stażem istnienia na rynku. Nigdy wcześniej jednak nie prowadziła ona działalności, a więc posiada czystą historię operacji, dzięki czemu gwarantuje pewny i bezpieczny start.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.