Sprzedaż spółek z o.o. Gdańsk

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi najczęściej wybieraną formę prawną prowadzenia działalności w naszym kraju. Przedsiębiorcy decydują się na nią z uwagi na zalety, z jakimi się wiąże:

1. Ograniczona odpowiedzialność wspólników ? za zobowiązania wobec wierzycieli odpowiadają wspólnicy, ich odpowiedzialność ograniczona jest tylko do wysokości wniesionych udziałów.

2. Osobowość prawna ? spółka może we własnym imieniu nabywać prawa, nieruchomości, dobra rzeczowe, zaciągać zobowiązania, pozywać i być pozywaną.

3. Niski kapitał zakładowy ? minimalny kapitał zakładowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wynosi 5 tysięcy złotych.

4. Dostępność ? można za jej pośrednictwem prowadzić prawie wszystkie rodzaje działalności, może być powoływana w prawie każdym celu.

5. Możliwość ominięcia ZUS ? jeśli w spółce występuje co najmniej dwóch właścicieli nie muszą oni odprowadzać składek ZUS.

Niewielu przyszłych przedsiębiorców decyduje się na przeprowadzenie procedury rejestracji spółki, większość decyduje się na jej zakup, ponieważ:

1. W odróżnieniu od czasochłonnej rejestracji nie trzeba czekać na odpowiedzi z urzędów i rozpatrzenie wniosków dlatego zakup trwa maksymalnie 3 dni.

2. Jeśli zdecydujemy się dokonać zakupu w firmie sprzedającej podmioty gospodarcze, jej pracownicy dopełnią wszelkich formalności w naszym imieniu: sporządzą umowę, przygotują dokumenty i zaktualizują dane w KRS.

3. Możliwy jest zakup nie tylko nowej, świeżej spółki, ale również i stażowej, kilkuletniej lub kilkumiesięcznej, która zwiększy szanse na pozyskanie dotacji lub dofinansowania.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą ? oferujemy gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Dla osób myślących o założeniu nowej działalności od podstaw, mamy w ofercie pomoc w procesie jej rejestracji. Nasi eksperci udzielają pomocy w sporządzaniu niezbędnych dokumentów, jak i zrozumieniu często bardzo skomplikowanych przepisów prawa. Świadczone przez nas usługi są dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny!

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.