Sprzedaż spółek z o.o. Katowice

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością należy do najczęściej wybieranych sposobów na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy, którym zależy na szybkim wprowadzeniu oferty na rynek wybierają to rozwiązanie z uwagi na oszczędność czasu oraz ograniczenie formalności. W przeciwieństwie do przeprowadzania procesu rejestracji, zakupując spółkę nie trzeba sporządzać żadnych wniosków ani formularzy. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę z profesjonalną firmą, świadczącą usługi mające na celu udzielanie pomocy przedsiębiorcom w rozpoczynaniu działalności, jej pracownicy dopełnią w naszym mieniu wszelkich formalności. Specjaliści doradzą nam na jaką formę prawną powinniśmy się zdecydować, przygotują umowę kupna-sprzedaży, zorganizują spotkanie z notariuszem, a nawet zaktualizują dane w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą spółek. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór spółek z o.o., o czystej historii gospodarczej, które nigdy nie prowadziły działalności. Oferowane spółki nie mają zadłużeń, są w pełni zarejestrowane, posiadają numery NIP, REGON, a część z nich jest zgłoszona do rejestru czynnych płatników podatku VAT.
Oferujemy nowe, świeże spółki, kilkumiesięczne i kilkuletnie.

Oferujemy sprzedaż w całej Polsce!

Jeśli chcieliby Państwu dowiedzieć się więcej na temat korzyści jakie przynosi zakup spółki, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości oraz przedstawią ofertę spółek, jakie posiadamy w sprzedaży.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.