Sprzedaż spółki z otwartym kontem bankowym

Nasza oferta została w ostatnim czasie wzbogacona o nową usługę, którą jest sprzedaż spółki z otwartym kontem bankowym. Jest ona kierowana głównie do osób, które w szybkim czasie pragną rozpocząć własną działalność gospodarczą, pomijając całą skomplikowaną procedurę rejestracyjną spółek w Polsce.

Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Zakładanie PSA
Założenie spółki w PRS

Posiadanie już konta bankowego przez spółkę jest nie lada zaletą dla danej jednostki, gdyż w sytuacji ubiegania się o dofinansowanie unijne, bądź kredyt bankowy, przedsiębiorca posiada już rachunek bankowy, na który mogą zostać przelane owe pieniądze. Wówczas nie ma konieczności załatwiania wszystkich formalności w pośpiechu, aby zdążyć w odpowiednim terminie. Prócz tego jest to kwestia istotna w odniesieniu do firmowych rozliczeń. Mimo tego, że co prawda istnieje przepis pozwalający na wykorzystanie w celu rozliczeń konta prywatnego, aczkolwiek z doświadczenia wiemy, iż rozsądniejszym rozwiązaniem jest posiadanie odrębnego konta dla prowadzonej firmy. Pozwala to nie tylko chronić prywatne pieniądze przedsiębiorcy w sytuacji ewentualnej kontroli skarbowej, ale również daje możliwość przejrzystego spojrzenia na finanse przedsiębiorstwa, co daje możliwość efektywnego planowania działań przedsiębiorstwa.

Rejestracja spółki – bezpieczne rozwiązanie dla przedsiębiorców

Rejestracja spółki jest bezpiecznym rozwiązaniem dla przedsiębiorców. Decydując się na to rozwiązanie mamy pewność, że spółka nie posiada zobowiązań oraz jest w pełni dostosowana do specyfiki działalności.

Nasze biuro oferuje pomoc w zakresie przeprowadzenia rejestracji spółki z o.o. oraz pozostałych spółek.
Zapraszamy do współpracy!

— Obecnie wszystkie spółki zostały wyprzedane

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.