S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


12 miesięczną spółkę sprzedam

?12 miesięczną spółkę sprzedam, spółka posiada wszystkie dokumenty, numery NIP, REGON, KRS, VAT i VAT UE oraz notarialne potwierdzenie braku zadłużenia.? Zastanawiają się Państwo kto może wystawiać takie ogłoszenia?

Większość z nich dodawanych jest przez firmy, takie jak nasza, które zajmują się udzielaniem wsparcia w kwestii rozpoczynania prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Swoim klientom oferujmy zarówno sprzedaż, jak i rejestrację spółki. Aby spełnić oczekiwania i zaspokoić potrzeby naszych klientów, od niedawna w swojej ofercie posiadamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z rocznym stażem. Spółki te zwiększają szanse na pozyskanie dofinansowania, dotacji czy kredytu, a ich zakup pozwala ominąć wszelkie formalności związane z przeprowadzaniem procedury rejestracji spółki. Zostały one w pełni założone przez naszych specjalistów, nigdy nie podjęły aktywnej działalności na rynku, mają więc czystą historię.

Jeżeli czytają Państwo artykuł ?12 miesięczną spółkę sprzedam? i są Państwo zainteresowani zakupem takiego podmiotu, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.