S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


12 miesięczne spółki na sprzedaż

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest dobrą okazją do natychmiastowego podjęcia działalności gospodarczej, dlatego jest to często wybierany sposób pozyskania spółki. Objęta pełną rejestracją podatkową, bez negatywnej historii gospodarczej i jakichkolwiek wad prawnych ? gotowa spółka z o.o. nie wymaga wielu formalności. Całą procedurą rejestracji spółki z o.o. zajęli się bowiem specjaliści z naszej firmy, dzięki czemu nowy nabywca nie musi poświęcać czasu na zakładanie spółki od podstaw.

Jednak zanim nabędą Państwo gotową spółkę z o.o., warto przeanalizować w jakim celu zostanie ona wykorzystana. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością świetnie nadaje się na początku prowadzenia działalności jak i przy realizacji większych przedsięwzięć. W dodatku takie cechy jak: ograniczona odpowiedzialność udziałowców za długi spółki oraz możliwość wniesienia stosunkowo niskiego kapitału zakładowego, zachęcają do podjęcia działalności właśnie w tej formie.

Do wyboru mają Państwo nowe spółki i spółki ze stażem, np. 12 miesięczne spółki na sprzedaż. Zakup tych drugich pozwoli Państwu na wzbudzenie zaufania wśród banków, inwestorów, klientów oraz kontrahentów, dlatego warto rozważyć ich wybór.

12 miesięczne spółki na sprzedaż czekają na Państwa ? zapraszamy do zakupu!