S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Czysta spółka na sprzedaż z siedzibą w Warszawie

Obecnie na rynku pojawiają się kolejne firmy wyspecjalizowane w rozmaitych branżach. Konkurencja nieustannie rośnie, a konsumenci wybierają interesujące ich produkty. Każdemu przedsiębiorcy zależy, aby to jego produkty czy usługi zostały wybrane przez klienta. Zastanawiali się Państwo, jak powiększyć grono potencjalnych odbiorców?

Przede wszystkim należy być szybszym od konkurencji. Nie powinni Państwo tracić czasu na zawiłe i skomplikowane procesy rejestracji spółki. Nasza firma umożliwi Państwu skoncentrowanie się na realizacji własnego pomysłu. Przedmiotem naszej oferty jest czysta spółka na sprzedaż z siedzibą w Warszawie. Jeśli zdecydują się Państwo na jej zakup, mają możliwość natychmiastowego wkroczenia na rynek z własnym produktem czy usługą. Podmiot gospodarczy, który proponujemy, posiada czystą historię gospodarczą, a także jest gotowy do zarządzania nim, zatem w przeciągu zaledwie 2-3 dni od podjęcia decyzji o zakupie, będą Państwo mieli możliwość rozpoczęcia działalności.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli zainteresowała Państwa czysta spółka na sprzedaż z siedzibą w Warszawie. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.