S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Czysta spółka z 2019 na sprzedaż

Prowadzenie spółki to bardzo dobra perspektywa na własny biznes. Jednak jej założenie może przysporzyć wielu problemów i zająć dużo czasu. Koniec z czasochłonnym bieganiem po urzędach i załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Profesjonalne firmy zajmą się za Państwa formalnościami, a cały proces założenia spółki będzie o wiele przyjemniejszy.

Nasze podmioty posiadają wszystkie numery identyfikacyjne, które są potrzebne do rozpoczęcia działalności, czyli KRS, NIP, REGON. Dodatkowo dysponują profesjonalnie przygotowaną umową. Posiadają minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5 tysięcy złotych. Gotowe spółki mają również szeroki zakres PKD.

Ze względów kosztowych proponujemy jednak zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez więcej niż jedną osobę. W przypadku założenia jednostki gospodarczej przez więcej niż jedną osobę nie ma obowiązku płacenia składek ZUS. Wspólnikami w firmie mogą być zarówno osoby fizyczne, jak i inne podmioty. Wyjątek stanowi sytuacja kiedy spółka powoływana jest przez jedną osobę, wtedy nie może być ona powołana przez jednoosobową jednostkę.