S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Czyste spółki Warszawa

Nierzadko zdarza się, że procedura rejestracyjna kojarzy się potencjalnym przedsiębiorcom z wieloma formalnościami oraz obowiązkami do wypełniania. Często, gdy poczytają o etapach zakładania spółki zdolni są do rezygnacji ze swoich planów, byle tylko nie ryzykować wpakowania się w kłopoty. Receptą na pominięcie procesu rejestracyjnego są czyste spółki Warszawa.

Gotowe spółki w pełni przygotowane do rozpoczęcia prowadzenia firmy. Nie posiadają historii gospodarczej, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu odsprzedaży. Nabywca ma możliwość otrzymania zaświadczenia o braku zadłużenia spółki, aby mieć pewność, że to w zupełności bezpieczny zakup. Spółki posiadają numery NIP, REGON oraz wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Obowiązkiem przedsiębiorcy jest tylko, zdecydowanie się na zakup, kontakt z naszym biurem, nawiązanie współpracy, a w późniejszym etapie złożenie kilku podpisów oraz dokonanie aktualizacji. Dodatkowo świadczymy usługi aktualizacji danych w KRS.

Oferujemy kompleksową pomoc dla przedsiębiorców. Naszym celem jest, aby mogli oni bezpiecznie funkcjonować na rynku już od samego początku. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych spółek. Czyste spółki Warszawa – czerp korzyści z właściwie podjętej decyzji.