S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Elektroniczna rejestracja spółek

Elektroniczna rejestracja spółek odbywa się w kilku prostych krokach, które dopełnić można w kilkadziesiąt minut, bez wychodzenia z domu i wiąże się z wieloma korzyściami. Aktualnie polski system S24 stwarza możliwość założenia przez Internet spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych i komandytowych.

Pierwszym krokiem jaki należy podjąć w celu przeprowadzenia procedury rejestracji spółki jest założenia kont w systemie eKRS dla wszystkich wspólników. Następnym krokiem jest wypełnienie przygotowanymi wcześniej danymi dotyczącymi nazwy, adresu czy zakresu PKD, krótkiego elektronicznego formularza. W dalszej kolejności należy złożyć na wygenerowanych dokumentach e-podpis, uiścić obowiązkowe opłaty oraz za pomocą jednego kliknięcia wysłać przygotowany wniosek do sądu.

Elektroniczna rejestracja spółek zostaje zakończona przed upływem 24 godzin. W tym czasie wniosek zostaje rozpatrzony, a przedsiębiorca otrzymuje odpowiedź zwrotną. Warto również podkreślić, że elektroniczna rejestracja wiąże się z niższymi opłatami od wniosku, brakiem konieczności sporządzania umowy w formie aktu notarialnego i możliwością elektronicznego aktualizowania danych spółki w KRS.