S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Epodpis potrzebny do rejestracji spółki

Czy internetowa rejestracja spółki będzie działała na nowych zasadach od tego roku? Czy duże zmiany mają zostać wprowadzone? Do tej pory nie jest pewne, czy planowane zmiany wejdą w życie. Obecnie projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego.

Na czym miałyby polegać zmiany? Nowości w przepisach prawnych mają zobowiązywać przedsiębiorców chcących zawiązać spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP. Wielu przedsiębiorców nie posiadających tego rodzaju podpisu zastanawia się czy epodpis potrzebny do rejestracji spółki jest kosztowny. Niestety jego założenie wiążę się z dodatkowymi opłatami.

Nie warto czekać na to czy przepisy zostaną wprowadzone. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest założenie firmy już teraz. My oferujemy swoją pomoc w rejestracji spółki. Dopełnimy wszystkich formalności związanych z założeniem spółki. Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszymi ekspertami.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami jeśli planują Państwo ubiegać się o wyrobienie podpisu kwalifikowanego. Służymy doradztwem i pomocą w sporządzeniu formalności.