S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Gotowe spółki - 2019 - Warszawa

Zakładanie własnej spółki może okazać się żmudnym i skomplikowanym procesem. Nic dziwnego, że wiele osób woli kupić gotową spółkę i od razu wystartować ze swoją działalnością.

Jak kupić spółkę z o.o.? Można w Internecie wyszukać np. “gotowe spółki 2019 Warszawa”. Drogą elektroniczną możemy uzyskać wiele informacji na tematy, które nas interesują. Ten artykuł będzie dla Państwa jednym ze źródeł wiedzy na temat kupowania spółki.

Wiele firm zawodowo zajmuje się sprzedażą spółek z o.o. Korzystając z takich ofert warto mieć całkowitą pewność co do uczciwości sprzedającego. Biuro sprzedażowe, które działa na rynku od dłuższego czasu i może pochwalić się doświadczeniem w takiej branży może być gwarancją udanego zakupu spółki.

Nasza firma może zaoferować spółki, które zostały założone z dbałością o wszelkie procedury. Nie mają one żadnej historii, dlatego nie trzeba martwić się żadnymi ewentualnymi zobowiązaniami, a ponieważ mamy w ofercie spółki nowe, jak i stażowe, znajdą Państwo również takie z 2019 roku.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Dzięki temu wpisywanie w wyszukiwarkę hasła “gotowe spółki 2019 Warszawa” nie będzie potrzebne. A kto wie, być może niedługo będą Państwo posiadaczami własnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?