S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Gotowe spółki z o.o. na sprzedaż dla obcokrajowców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zainteresowanie tą jednostka spowodowane jest przede wszystkim niewielkim kapitałem zakładowym, który jest wymagany do założenia spółki, ale także faktem iż założyć może go niemal każdy w celach prawnie dopuszczalnych.

Ponadto spółka z o.o. posiada osobowość prawną, dzięki czemu jej wspólnicy nie biorą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę.
Do prowadzenia działalności w formie spółki z o.o. uprawnieni są także wszyscy cudzoziemcy bez względu na ich kraj pochodzenia.
Gotowe spółki z o.o. na sprzedaż dla obcokrajowców to idealne rozwiązanie, pozwalające natychmiast rozpocząć działania na rynku. Jedynym obowiązkiem przedsiębiorcy jest złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza. Co ważne, umowa spółki musi zostać sporządzona w języku urzędowym, oznacza to że w przypadku braku znajomości języka polskiego obowiązkowa będzie obecność tłumacza przysięgłego.

Gotowe spółki z o.o. na sprzedaż dla obcokrajowców to jedna z ofert naszej firmy. Gwarantujemy nowe podmioty, których nabycie zapewni Państwu pewny i bezpieczny start.