S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Ile kosztuje rejestracja firmy?

Rejestracja spółki jest w tym momencie dużo bardziej uproszczona niż kiedyś. Dzięki dzisiejszej technologii można to zrobić przez Internet. Nie ma konieczności wychodzenia z domu, a obecność notariusza nie jest wymagana. Ogromną zaletą jest możliwość otworzenia działalności w bardzo krótkim czasie. Oczywiście, wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, koszt pierwszego wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym oraz opłata manipulacyjna operatora płatności generują koszta.

Pytanie ,,ile kosztuje rejestracja firmy??? stawia sobie wiele osób planujących rozpoczęcie aktywności rynkowej. Pomijając wymienione wcześniej koszta, dochodzą jeszcze inne należności. Opłata za złożenie wniosku przez zarząd firmy, podatek od czynności cywilnoprawnych, który oblicza się samodzielnie na podstawie dokumentów - lista zobowiązań jest dość długa. Jak widać, mimo, że sam proces rejestracji udało się ułatwić, to dalej może sprawiać problemy. Nasza firma oferuje pomoc na każdym etapie rejestracji. Po podjęciu współpracy jesteśmy w stanie Państwa odciążyć i dokonać wszystkich czynności związanych z zakładaniem działalności.

Podsumowując, ile kosztuje rejestracja firmy? Wszystko zależnie od drogi jaka zostanie obrana przez potencjalnego przedsiębiorcę. Przy samodzielnym zakładaniu działalności możliwości błędu się powiększają, a koszta zależne są od sposobu rejestracji . W przypadku wynajęcia naszych usług, wszystkich formalności dopilnuje profesjonalna kadra, a Państwo będą mieli spokojną głowę.