S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Ile trwa rejestracja spółki w KRS

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo dobrą formą na prowadzenie działalności gospodarczej. Regulacje spółki zabezpieczają prywatne majątki wspólników w przypadku jej bankructwa. Odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki jest ograniczona tylko do wysokości wniesionych przez nich wkładów na kapitał zakładowy. W dniu zawarcia umowy spółki, zaczyna istnieć spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, a po wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego jednostka ta uzyskuje osobowość prawną.

Proces rejestracji nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest skomplikowany i wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Spółkę założyć można tradycyjnie lub przez internet w systemie s24.

Pierwszy sposób wiąże się z koniecznością wypełnienia sporej ilości dokumentów i wizytami w urzędach, dlatego jest bardziej czasochłonny. Przepisy wymagają sporządzenia umowy spółki w obecności notariusza, przez co koszty rejestracji są wyższe. Czas założenia spółki z o.o. w sposób tradycyjny szacuje się na około 2 tygodnie.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez internet jest szybszym, tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem. Jednostkę zakłada się w systemie s24 udostępnionym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Jak sama nazwa wskazuje spółkę można zarejestrować w ciągu 24 godzin bez wychodzenia z domu. Wszystkie dokumenty wypełnia się i składa elektronicznie. Umowa spółki sporządzana jest według tzw. wzorca umowy, dlatego przepisy nie wymagają wizyty u notariusza - stanowi to znaczną oszczędność finansową.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat "ile trwa rejestracja spółki w KRS" zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Odpowiedzą oni na wszystkie zadane pytania oraz przedstawią naszą pełną ofertę rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Ile trwa rejestracja spółki w KRS? Z pomocą naszych specjalistów procedura rejestracji spółki zostaje przeprowadzona w krótkim czasie.
Oferujemy rejestrację spółki w PRS oraz S24.