S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Istniejące spółki na sprzedaż

Zakup spółek z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Potencjalni przedsiębiorcy zdają sobie bowiem sprawę, że tradycyjna rejestracja spółki jest długa i skomplikowana. Tymczasem kupując gotową spółkę ich obowiązki ograniczają się do minimum jakim jest podpisanie umowy spółki u notariusza. Dzięki temu rozpocząć swoją działalność na rynku będą mogli już w przeciągu jednej doby.

Postanawiając kupić gotową spółkę możemy zdecydować się na nabycie spółki używanej, czyli takiej która już funkcjonuje na rynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu nabędziemy spółkę nie tylko w pełni przygotowaną do rozpoczęcia aktywności na rynku, ale także dysponująca kapitałem, pracownikami, marką itd.

Istniejące spółki na sprzedaż niosą ze sobą ryzyko przejęcia spółki zadłużonej. Aby je ominąć warto dokładnie przeanalizować dokumentację firmy. W tym celu najlepiej skorzystać z usług specjalistów.

Bezpieczniejszym rozwiązaniem jest niż istniejące spółki na sprzedaż jest kupno nowej spółki, czyli podmiotu, który pomimo pełnego przygotowania do prowadzenia biznesu posiada zupełnie czystą historię gospodarczą.