S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Jak pozyskać VAT dla spółki 2017?

Wiele osób pragnących zarejestrować swoją działalność jako płatnika podatku od towarów i usług zastanawia się jak pozyskać VAT dla spółki 2017. Pytanie to jest zasadne, ponieważ wraz z nadejściem bieżącego roku wprowadzono szereg zmian w polskim prawie podatkowym. Uszczelnienie to ma wpłynąć na znaczne ograniczenie przestępstw podatkowych, zwłaszcza z zakresu wyłudzenia VAT.

Z tego właśnie powodu przedsiębiorca, próbujący dokonać rejestracji w VAT musi liczyć się z możliwością odmowy. Co więcej część podmiotów może zostać obciążonych kaucją rejestracyjną w wysokości od 20 000 zł do nawet 200 000 zł. Opłata ta będzie jednak dotyczyła wyłącznie podmioty, u których wystąpi zagrożenie zaległości podatkowej.

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak trudno pozyskać VAT dla spółki 2017. Decydując się na skorzystanie z usług naszego przedsięwzięcia znacznie zwiększają Państwo swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku o wpis do VAT.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy szczegółowo przedstawią ofertę naszej firmy oraz wyjaśnią wszelkie niezrozumiałe zagadnienia.