S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Jaką spółkę najlepiej założyć?

Zainteresowani otworzeniem własnego biznesu w pierwszej kolejności zastanawiają się nad tym jaką spółkę najlepiej założyć.
Forma w jakiej poprowadzimy naszą działalność jest bardzo istotna, gdyż od jej charakterystyki zależy sposób rozliczania się z urzędem skarbowym, a także czynności związane z jej rejestracją, a więc między innymi kapitał zakładowy, konieczność powołania zarządu, rady nadzorczej, a później udział w zyskach.

Zastanawiając się nad tym jaką spółkę najlepiej otworzyć, przeanalizować należy również możliwość zakupienia spółki stażowej, a więc podmiotu, który niegdyś już prowadził działalność gospodarczą.
Spółka stażowa posiada ogromne szanse na pozyskanie dotacji unijnych, kredytów oraz innych form wsparcia finansowego, a wszystko to dzięki zwiększonej zdolności kredytowej.
Dodatkowo budzi ona również większe zaufanie w oczach otoczenia biznesowego, co zwiększa jej możliwości na zawarcie korzystnych kontraktów odnośnie współpracy.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Oferujemy spółki nowe i stażowe. Brak zadłużenia ze strony naszych podmiotów jest gwarancją szybkiego i bezpiecznego startu na rynku.