S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Jaką spółkę wybrać?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jaką spółkę wybrać oraz jak poprawnie otworzyć własną działalność. Dlaczego te dwa pytania są tak istotne? Pierwsze zadawane jest najczęściej w momencie, gdy dochodzi do wyboru formy prawnej. I tak, mają Państwo do wyboru spółkę komandytową, cywilną, jawną, akcyjną, z ograniczoną odpowiedzialnością itp.

Każdy z tych rodzajów posiada własne i indywidualne cechy. Dzięki temu, wybrana forma może dać odpowiednie korzyści i zalety.

O wiele trudniej odpowiedzieć jest na pytanie jak założyć własną firmę. Powodem tego kłopotu może stanowić fakt, że przedsiębiorca może przejść przez proces w sposób tradycyjny lub elektroniczny.

Różnica pomiędzy pierwszym, a drugim rozwiązaniem dotyczy głównie czasu i kosztów. Samodzielne sporządzanie dokumentów w formie papierowej wymaga dużej wiedzy i obowiązkowej wizyty u notariusza. Taki proces niestety wiąże się z kosztami, jakie ponieść należy za usługę Kancelarii. Wiele osób w związku z tym decyduję się elektronicznie przesłać wnioski. Mimo, że zaoszczędzą czas i ułatwią sobie całą procedurę, to wciąż bez znajomości przepisów i kodeksu prawidłowo przesłane dokumenty mogą okazać się niemożliwe.

Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i nerwów polecamy współpracę z naszymi ekspertami. Z uwagi na Państwa potrzeby staramy się prawidłowo, kompleksowo i profesjonalnie przejść całą procedurę, dopasowując naszą usługę do Państwa indywidualnych potrzeb.