S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Koszty związane z rejestracją spółki z oo

Pytanie o koszty związane z rejestracją spółki z oo pada w naszej firmie niezwykle często. Charakterystyka spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a konkretnie konieczność wniesienia niewielkiego kapitału zakładowego, dowolny cel prowadzenia spółki, możliwość założenia tego podmiotu przez niemal każdego bez względu na kraj swojego pochodzenia, a przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę sprawiają, że jest to najczęściej wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski.

Potencjalni przedsiębiorcy bardzo często zdają sobie sprawę w tego, że założenie tego podmiotu wiąże się z długą i problematyczną rejestracją, jednak nie są zorientowani w opłatach, które muszą uregulować podczas dopełniania formalności.

Koszty związane z rejestracją spółki z oo w pierwszej kolejności wiążą się z opracowaniem umowy spółki w formie aktu notarialnego. Wysokość tej opłaty zależy w znacznej mierze od kapitału zakładowego. Przyjmuje ona wartości od 3% do 0,25% wniesionych środków. Kolejne koszty to odpis umowy 6 zł za każdą rozpoczętą stronę oraz podatek od czynności cywilnoprawnych 0,5% od wartości kapitału zakładowego. Wpis do KRS to koszty w wysokości 500 zł za opłatę sądową i 100 zł za ogłoszenie wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.