S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż

Miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż są często oferowane przez firmy. Dzieje się tak, ponieważ spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są najchętniej wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej przez polskich przedsiębiorców. Posiadają one wiele korzyści, które są chętnie wykorzystywane. Niestety rejestracja tej formy działalności jest procesem długotrwałym i czasochłonnym. Osobom, dla których czas ma wielkie znaczenie nie jest na rękę czekanie kilku tygodni na rejestrację spółki z o.o.. Wybierają oni wtedy zakup gotowej spółki co jest dobrym rozwiązaniem.

Nabycie spółki jak i formalności z nią związane trwają kilka dni, gdyż spółka posiada: NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE. Jedyne co przedsiębiorca musi zrobić to dokonać zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

W naszej ofercie znajdą Państwo miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż. Zachęcamy do kupna takich spółek. Jest to przede wszystkim wygodna i szybka możliwość na uzyskanie własnej firmy. Nie muszą Państwo martwić się, że dokumenty do rejestracji zostały źle wypełnione. Co więcej transakcja kupna jest całkowicie bezpieczna.