S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Pełne założenie nowej spółki on-line

Pełne założenie nowej spółki on-line opiera się na rejestracji działalności przez Internet. Tryb S24 pozwala na rejestrację jednostki gospodarczej w uproszczony sposób bez konieczności podpisywania aktu notarialnego. Procedura odbywa się z wykorzystaniem wzorca umowy.

Pełne założenie nowej spółki on-line ma wiele zalet takich, jak: oszczędność czasu - tradycyjna rejestracja trwa nawet do kilku miesięcy, niższe opłaty - rejestrując jednostkę gospodarczą w trybie S24 zobowiązani są Państwo zapłacić jedynie preferencyjną stawkę za wpis do KRS w wysokości 250 złotych oraz za ogłoszenie wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym w cenie 100 złotych.

Pełne założenie nowej spółki on-line zakłada rejestrację na przeznaczonej do tego platformie. Co ważne każdy ze wspólników musi posiadać aktywne konto. Przed rozpoczęciem powinni Państwo przygotować dane dotyczące nazwy podmiotu gospodarczego, dane adresowe spółki, dane Sądu Rejestrowego według siedziby spółki, listę wspólników wraz z członkami organów zarządczych i oddziałów. Następnym krokiem powinno być wypełnienie przez Państwa formularzy i dokumentów oraz wypełnienie wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.