S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Prestiżowy adres dla spółki

Decydując się na otwieranie działalności trzeba mieć dobry pomysł na biznes. Jest on zdecydowanie najważniejszy, w końcu tylko dobry plan jest w stanie zagwarantować sukces. Prawie równie istotne jest miejsce. Adres, w którym umieścimy nasz biznes jest niezwykle ważny. Prestiżowy adres dla spółki ułatwi skomplikowany początek. Centrum dużego miasta jest więc idealnym miejscem. Niestety, takie rozwiązanie jest bardzo kosztowne. Często młodych przedsiębiorców nie stać jest na takie lokale. Jednak i na to, znajdzie się rozwiązanie.

Prestiżowy adres dla spółki może być już od zaraz w Państwa posiadaniu. Dzięki możliwościom Internetu, nasza firma ma do zaoferowania Państwu wirtualne biuro. Niższe koszty od tradycyjnych lokali są zachęcające, przede wszystkim, dlatego, że można zyskać e - biuro w centrum miasta. Takim działaniem bezzwłocznie podniosą Państwo renomę firmy i uwiarygodnią ją.

Ze względu na przywiązanie ludzi do wygody ważny jest też prosty dojazd, a prestiżowy adres dla spółki oferowany przez naszą firmą go gwarantuje. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Państwu szczegółów!