S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Procedura rejestracji spółek

Obecnie działalność gospodarcza w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną na rynku. Jedną z korzyści wiążącą się z jej wyborem jest możliwość prowadzenia przedsiębiorstwa o dowolnym profilu oraz niewielka odpowiedzialność za zobowiązania firmy, ograniczająca się do wysokości własnych udziałów.

Procedura rejestracji spółek wymaga dopełnienia wielu formalności. Jej otwarcie należy zgłosić w rozmaitych urzędach. Aby zarejestrować firmę, powinno się uzyskać wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub Krajowego Rejestru Sądowego. Ponadto, przedsiębiorca jest zobowiązany do zgłoszenia w odpowiednim terminie podmiotu gospodarczego do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Konieczne jest także otwarcie rachunku bankowego, który posłuży do rozliczeń kontraktów firmy i regulowania należności.

Nasza firma oferuje pomoc przy rejestrowaniu własnego podmiotu gospodarczego. Gwarantujemy, że z naszą pomocą cała procedura przebiegnie błyskawicznie i bezbłędnie. Gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiega procedura rejestracji spółek, zapraszamy do kontaktu.