S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Rejestracja sp z o.o. z kapitałem zagranicznym

Z roku na rok zwiększa się liczba cudzoziemców decydujących się na zarejestrowanie firmy w Polsce. W szczególności są nimi Rosjanie i Ukraińcy, z uwagi na niekorzystną sytuację we wschodniej części kontynentu.

Każdy podmiot gospodarczy z udziałem gospodarczy niezależnie od tego czy jest to spółka z o.o., spółka jawna, partnerska, komandytowa czy też komandytowo ? akcyjna, musi zostać wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego ? KRS.

Najczęściej wybieraną formą, zarówno przez Polaków, jak i cudzoziemców jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeprowadzenie procedury rejestracji przez obcokrajowców w zasadzie niczym się nie różni od tej przeprowadzanej przez obywateli naszego kraju, jeżeli chodzi o zakres obowiązków jakich trzeba dopełnić.Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Obowiązkowe elementy umowy spółki z o.o.
Pomoc w otwarciu spółki 2022
PRS rejestracja spółki

Procedura rejestracji spółki

W pierwszej kolejności należy sporządzić umowę spółki lub akt założycielski w formie aktu notarialnego, w którym zawarte zostaną najważniejsze postanowienia dotyczącego funkcjonowania firmy. Następnie konieczne jest wniesienie wkładów na rzecz kapitału zakładowego, którego minimalna kwota wynosi 5 tysięcy złotych oraz powołanie organów spółki: zarządu, rady nadzorczej lub komisji rewizyjnej. Kolejnym etapem jest złożenie wniosków: KRS-W3 wraz z załącznikami, NIP-2, RG-1, ZUS-ZPA oraz opcjonalnie VAT-R, jeśli spółka ma zostać wpisana do rejestru VAT. Ostatnim etapem jest wybór podmiotu odpowiedzialnego za prowadzenie księgowości spółki, założenie rachunku bankowego i złożenie formularza NIP-2 do Urzędu Skarbowego.

Obcokrajowcy mogą również skorzystać z możliwości rejestracji spółki w systemie s24, która w znacznym stopniu ograniczy formalności i czas procedury rejestracji. Wystarczy, że przedsiębiorca założy konto w systemie ministerialnym, wygeneruje umowę, uzupełni formularze i dokona obowiązkowych opłat, a jego wniosek o rejestrację zostanie złożony i rozpatrzony w ciągu doby.

Utrudnieniem dla zagranicznych przedsiębiorców jest konieczność biegłego posługiwania się językiem polskim, znajomości przepisów oraz terminologii związanej z działalnością gospodarczą oraz rachunkowością. Kolejnym utrudnieniem jest konieczność posiadania adresu rejestracyjnego dla spółki, znajdującego się na terenie Polski oraz wzmożone kontrole ze strony urzędów.

Rejestracja sp z o.o. z kapitałem zagranicznym - oferujemy przeprowadzenie procedury

Rejestrację spółki z udziałem zagranicznym najlepiej powierzyć firmie zewnętrznej, która w imieniu klienta dopełni wszelkich formalności. Jeżeli są Państwo zainteresowani zleceniem rejestracji spółki z o.o. naszej firmie prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy!Skontaktuj się z nami już teraz!


Telefon: +12 376 71 64

e-mail: s24@s24.org.pl