S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Rejestracja spółek Katowice

Rejestracja spółki to etap, który musi zostać wykonany, aby działalność gospodarcza mogła prawidłowo funkcjonować. Przedsiębiorstwo w celu uzyskania wpisu do Krajowego Rejestru Spółek może przeprowadzić proces tradycyjnie lub elektronicznie. Jeżeli przedsiębiorca zamierza zarejestrować firmę, to w niektórych przypadkach samodzielne sporządzanie wniosków nie jest dobrym pomysłem. Wpis do rejestru uzyskać można także z pomocą naszych ekspertów.

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowali Państwo własnego biznesu, to zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią. Zwolnimy z długich i problematycznych procedur oraz formalności. Naszą usługę rejestracja spółek Katowice dedykujemy mieszkańcom województwa śląskiego, ale także osobom spoza tych miejscowości - ponieważ nasza obsługa wykonywana może być także w sposób zdalny. Jeżeli więc nie chcą Państwo tracić czasu na sporządzanie dokumentów lub po prostu wszelkie czynności, które powiązane są z przepisami prawa mogą sprawiać trudności - warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy eksperta.

Oferujemy także sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych, które już posiadają niezbędne wpisy, a więc nie muszą przechodzić żadnych procedur.