S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Rejestracja spółek Kraków

Rejestracja spółek Kraków to usługa dedykowana nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale dla każdego miasta. Przedsiębiorstwo założyć można samodzielnie, jednak procedura ta trwa wtedy od kilku dni do kilku tygodni, a w przypadku problemów nawet do kilku miesięcy.

Rejestrację firmy można też powierzyć ekspertom, wówczas procedura ta przeprowadzona zostanie sprawnie oraz kompleksowo. Proces wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego należy do jednego z najtrudniejszych etapów, ponieważ to wtedy powstaje umowa spółki, zbierany zostaje minimalny kapitał oraz powoływane są organy, które pełnić będą funkcje w jednostce gospodarczej. Dobrym wyborem jest, aby w takiej sytuacji to specjaliści zajęli się formalnościami oraz skomplikowaną procedurą, ponieważ wymaga ona wiedzy oraz odpowiedzialności.

Prawidłowo sporządzone wnioski umożliwią bezproblemowe uzyskanie wpisu, natomiast jeżeli pojawią się w dokumentach błędy, to rezultatem może być przedłużenie się całego procesu nawet do kilku miesięcy. Jeżeli nie chcą Państwo tracić cennego czasu oraz przechodzić przez papierkową procedurę to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.