S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Rejestracja spółki z o.o. w VAT 2019

Przedsiębiorcy, którzy rozpoczynają prowadzenie własnej firmy w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zdają sobie pewnie sprawę z faktu jak skomplikowane i problematyczne mogą być formalności związane z rejestracją spółki. Aby podmiot gospodarczy mógł figurować w rejestrze i legalnie prowadzić działania, niezbędne jest najpierw uzyskanie niezbędnych wpisów oraz numerów identyfikacyjnych.

Oprócz sporządzenia umowy i złożeniu jej do Krajowego Rejestru Sądowego równie ważne jest zarejestrowanie w VAT, jeżeli planują Państwo zostać czynnymi podatnikami od towarów i usług. Rejestracja spółki z o.o. w VAT 2019 niestety także nie należy do najprostszych procedur. Coraz częściej wprowadzane są nowe modyfikacje i nowelizacje, które uniemożliwiają sprawne i bezbłędne przejście przez cały proces. Bardzo często nawet mały błąd może przedłużyć całą rejestrację.

Jeżeli przedsiębiorca nie chce samodzielnie przechodzić przez formalności, to dobrym pomysłem będzie zakup gotowej spółki, która już posiada wpis do VAT lub skorzystanie z obsługi naszej Kancelarii, która zajmuje się m.in. rejestracją i aktualizacją wpisów w KRS i VAT.