S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


S24

Zakładając działalność gospodarczą, właściciel zobowiązany jest do przeprowadzenia szeregu czynności, które niezbędne są do prowadzenia firmy. Jednym z wymogów jest spisanie przez osobę fizyczną lub notariusza umowy spółki.

S24 to system, który umożliwia przedsiębiorcom elektroniczną rejestrację podmiotów gospodarczych. Procedura wymaga jedynie posługiwania się gotowymi wzorami dokumentów i wniosków. Do złożenia wniosku za pośrednictwem trybu S24 niezbędne jest posiadanie konta na platformie teleinformatycznej, a także elektroniczny podpis kwalifikowany.

Jakie etapy należy spełnić, aby zarejestrować spółkę przez Internet? Po pierwsze, wszyscy wspólnicy muszą założyć konta w systemie. Następnie dane działalności gospodarczej wprowadza się do formularza, które należy po wygenerowaniu opatrzyć podpisem. Ostatnim krokiem jest dokonanie niezbędnych opłat i należności np. za wpis do Monitora Sądowego i Gospodarczego.

W przypadku rejestracji przez portal S24 nie wymagana jest forma aktu notarialnego, a więc wnioskodawca nie musi sporządzać pisma w obecności notariusza i płacić wynagrodzenia kancelarii za wykonaną usługę.